OK
0
Aanvraag
0,00 €
0
Kar
0,00 €
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Vragen en bestellingen geactualiseerd! Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

GLC-BX40-D-I= - Vezel-optiek - 1000 Mbit/s - SFP - BX-D - 40000 m - 1550 nm

EAN: 882658632525
Part number: GLC-BX40-D-I=
SKU: 1040386
1.826,46 € excl. BTW
2.210,02 € incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Betaalmethoden
Leveringsmethoden

GLC-BX40-D-I= - Vezel-optiek - 1000 Mbit/s - SFP - BX-D - 40000 m - 1550 nm

EAN:

882658632525

Part number:

GLC-BX40-D-I=

SKU: 1040386
SFP transceiver type: Vezel-optiek
Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Soort aansluiting: SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund: Ja
SFP-zendernorm: BX-D
Maximaal bereik: 40000 m
Golflengte: 1550 nm
Tx vermogen (min): -5 dBmW
Tx vermogen (max): 3 dBmW
Rx vermogen (min): -25 dBmW
meer weergeven
Ideale oplossingen voor uw bedrijf
Wij vinden de optimale oplossing voor uw bedrijf. Onze verkoop- en presalespecialisten selecteren dagelijks producten en diensten voor onze klanten.
Express levering van apparatuur wereldwijd
Wij garanderen een tijdige levering van uw apparatuur, waar u zich ook bevindt. Wij werken met wereldwijde partners om onze logistiek te optimaliseren.
Implementatieondersteuning gegarandeerd
Wij bieden ondersteuning bij het implementeren van oplossingen in uw bedrijf. Onze gekwalificeerde ingenieurs helpen u uw infrastructuur doeltreffend te beheren.
Klant eerst
Onze RMA-experts handelen klachten en vervangingen van apparatuur snel en efficiënt af, zodat uw bedrijf soepel kan draaien.
Beschrijving
Cisco GLC-BX40-D-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type 
Vezel-optiek
meer weergeven
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
meer weergeven
Soort aansluiting 
SFP
meer weergeven
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund 
Ja
meer weergeven
SFP-zendernorm 
BX-D
meer weergeven
Maximaal bereik  Maximaal bereik
40000 m
meer weergeven
Golflengte  Golflengte
1550 nm
meer weergeven
Tx vermogen (min) 
-5 dBmW
meer weergeven
Tx vermogen (max) 
3 dBmW
meer weergeven
Rx vermogen (min) 
-25 dBmW
meer weergeven
Rx vermogen (max) 
3 dBmW
meer weergeven
Bekabelingstechnologie  Bekabelingstechnologie
1000BASE-BX40
meer weergeven
Netwerkstandaard  Netwerkstandaard
IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
meer weergeven
Kenmerken
Kleur van het product  Kleur van het product
Grijs
meer weergeven
Hot-swap 
Ja
meer weergeven
Energie
Stroomverbruik (typisch)  Stroomverbruik (typisch)
1 W
meer weergeven
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)  Bedrijfstemperatuur (T-T)
-40 - 85 °C
meer weergeven
Temperatuur bij opslag  Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
meer weergeven
Gewicht en omvang
Breedte  Breedte
13,4 mm
meer weergeven
Diepte  Diepte
56,5 mm
meer weergeven
Hoogte  Hoogte
8,5 mm
meer weergeven
Gewicht  Gewicht
75 g
meer weergeven
Verpakking
Aantal producten inbegrepen  Aantal producten inbegrepen
1 stuk(s)
meer weergeven
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS) 
85369010
meer weergeven
Geselecteerde producten
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic France gevestigd op 9, Rue du Quatre Septembre, 75002 Paris, Frankrijk. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Betaalmethoden
Verzendmethoden
Certificaten en onderscheidingen