OK
0
Aanvraag
0,00 €
0
Kar
0,00 €
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Vragen en bestellingen geactualiseerd! Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

EAN: 4053162171794
Part number: GLC-LH-SMD
SKU: 1059283
533,94 € excl. BTW
646,07 € incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Betaalmethoden
Leveringsmethoden

Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

EAN:

4053162171794

Part number:

GLC-LH-SMD

SKU: 1059283
Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Soort aansluiting: SFP
Vezel-optische connector: LC
SFP-zendernorm: LH,LX
Maximaal bereik: 10000 m
Golflengte: 1300 nm
Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX,1000BASE-LH
Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975 Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C
meer weergeven
Ideale oplossingen voor uw bedrijf
Wij vinden de optimale oplossing voor uw bedrijf. Onze verkoop- en presalespecialisten selecteren dagelijks producten en diensten voor onze klanten.
Express levering van apparatuur wereldwijd
Wij garanderen een tijdige levering van uw apparatuur, waar u zich ook bevindt. Wij werken met wereldwijde partners om onze logistiek te optimaliseren.
Implementatieondersteuning gegarandeerd
Wij bieden ondersteuning bij het implementeren van oplossingen in uw bedrijf. Onze gekwalificeerde ingenieurs helpen u uw infrastructuur doeltreffend te beheren.
Klant eerst
Onze RMA-experts handelen klachten en vervangingen van apparatuur snel en efficiënt af, zodat uw bedrijf soepel kan draaien.
Beschrijving
Verbind uw switches en routers eenvoudig met het netwerk dankzij deze glc-lh-smd 1000 BASE-LX/LH SFP transceiver module. De zendontvanger zorgt ervoor dat uw poort wordt verbonden met het netwerk via single-mode of multimode glasvezel. Dankzij de verschillende opties die Cisco biedt met haar transceiver modules heeft u flexibiliteit en kunt u poort voor poort uitbreiden, zodat de kosten beheersbaar blijven. Het stevige ontwerp van de glc-lh-smd zorgt ervoor dat u altijd kunt vertrouwen op zijn werking. De Cisco 1000 BASE-LX/LH SFP transceiver module ondersteunt bovendien Digital Optic Monitoring (DOM), zodat u alle parameters in real time kunt monitoren.
Specificatie
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
meer weergeven
Soort aansluiting 
SFP
meer weergeven
Vezel-optische connector  Vezel-optische connector
LC
meer weergeven
SFP-zendernorm 
LH, LX
meer weergeven
Maximaal bereik  Maximaal bereik
10000 m
meer weergeven
Golflengte  Golflengte
1300 nm
meer weergeven
Bekabelingstechnologie  Bekabelingstechnologie
1000BASE-LX,1000BASE-LH
meer weergeven
Netwerkstandaard  Netwerkstandaard
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
meer weergeven
Kenmerken
Compatibele producten  Compatibele producten
Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975 Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C
meer weergeven
Geselecteerde producten
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic France gevestigd op 9, Rue du Quatre Septembre, 75002 Paris, Frankrijk. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Betaalmethoden
Verzendmethoden
Certificaten en onderscheidingen