OK
0
Aanvraag
0,00 €
0
Kar
0,00 €
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Vragen en bestellingen geactualiseerd! Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

Zendontvanger GLC-LX-SM-RGD= -

EAN: 882658074172
Part number: GLC-LX-SM-RGD=
SKU: 1035621
885,12 € excl. BTW
1.071,00 € incl. BTW
Beschikbaarheid:
11-20  st.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Pakketkoerier van:  7,22 € Verzendkosten berekenen
Levering van: dinsdag 12 maart 2024
Betaalmethoden
Leveringsmethoden

Zendontvanger GLC-LX-SM-RGD= -

EAN:

882658074172

Part number:

GLC-LX-SM-RGD=

SKU: 1035621
SFP transceiver type: Vezel-optiek
Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Soort aansluiting: SFP
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: Ja
SFP-zendernorm: LH, LX
Maximaal bereik: 10000 m
Maximale overdrachtsafstand (enkele modus): 10000 m
Maximale overdrachtsafstand (multi-modus): 550 m
meer weergeven
Ideale oplossingen voor uw bedrijf
Wij vinden de optimale oplossing voor uw bedrijf. Onze verkoop- en presalespecialisten selecteren dagelijks producten en diensten voor onze klanten.
Express levering van apparatuur wereldwijd
Wij garanderen een tijdige levering van uw apparatuur, waar u zich ook bevindt. Wij werken met wereldwijde partners om onze logistiek te optimaliseren.
Implementatieondersteuning gegarandeerd
Wij bieden ondersteuning bij het implementeren van oplossingen in uw bedrijf. Onze gekwalificeerde ingenieurs helpen u uw infrastructuur doeltreffend te beheren.
Klant eerst
Onze RMA-experts handelen klachten en vervangingen van apparatuur snel en efficiënt af, zodat uw bedrijf soepel kan draaien.
Beschrijving
Cisco 1000BASE-LX/LH. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC, PC, Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (B x D x H): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Specificatie
Prestatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
meer weergeven
Vezel-optische connector  Vezel-optische connector
LC, PC
meer weergeven
Maximaal bereik  Maximaal bereik
10000 m
meer weergeven
Maximale overdrachtsafstand (enkele modus) 
10000 m
meer weergeven
Maximale overdrachtsafstand (multi-modus) 
550 m
meer weergeven
Golflengte  Golflengte
1310 nm
meer weergeven
Bekabelingstechnologie  Bekabelingstechnologie
100BASE-LX/LH
meer weergeven
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)  Bedrijfstemperatuur (T-T)
-40 - 85 °C
meer weergeven
Temperatuur bij opslag  Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
meer weergeven
Gewicht en omvang
Gewicht  Gewicht
75 g
meer weergeven
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS) 
85369010
meer weergeven
Overige specificaties
Zendvermogensgebied 
-3 - -9,5 dBmW
meer weergeven
Afmetingen (B x D x H)  Afmetingen (B x D x H)
13,4 x 56,5 x 8,5 mm
meer weergeven
Geselecteerde producten
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic France gevestigd op 9, Rue du Quatre Septembre, 75002 Paris, Frankrijk. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Betaalmethoden
Verzendmethoden
Certificaten en onderscheidingen