0
Aanvraag
0,00 €
0
Kar
0,00 €
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Vragen en bestellingen geactualiseerd!Vragen en bestellingen geactualiseerd!
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

MFB-TF20

Productnaam: PLANET MFB-TF20 netwerk transceiver module Vezel-optiek 100 Mbit/s SFP 1550 nm
EAN: 4711213686191
26,04 € excl. BTW
31,51 € incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Beschrijving
Lees meer over PLANET MFB-TF20 netwerk transceiver module Vezel-optiek 100 Mbit/s SFP 1550 nm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek  
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting SFP  
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja  
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Nee  
Vezel-optische connector LC  
Maximaal bereik 20000 m  
Golflengte 1550 nm  
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u  
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type  Bekabelingstechnologie 100Base-FX  
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C  

Actuele aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic France gevestigd op 9, Rue du Quatre Septembre, 75002 Paris, Frankrijk. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner